PLIKI COOKIES

Nasza strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki.
Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informację odnośnie polityki prywatności na naszej stronie TUTAJ.

Soto

Soto to wyjątkowo liczna rodzina siedzisk. Łączy je wspólna, dobrze wyprofilowana baza i klasyczna forma, która łagodnie wkomponuje się w różne typy przestrzeni. Twój fotel może mieć wyższe lub niższe oparcie oraz podłokietnik. Potrzebujesz też krzesła na kółkach? Hokera do wyspy kuchennej? Podnóżka do wieczornego relaksu? Soto wychodzi naprzeciw tym potrzebom, a chcąc dać Ci jeszcze większą możliwość wyboru, oferuje trzy typy podstaw: drewnianą, metalową i giętą drucianą. Zależnie od miejsca, zależnie od stylu Twojego wnętrza.

DESIGN

Kolekcja Soto powstała przy współpracy z NEED STUDIO.

NEED STUDIO jest związane z marką Ikoni od samego początku istnienia i odpowiedzialne jest również za kolekcje takie jak Nuori, Natti, Enna, Amos czy Kiva.

Do pobrania
RYSUNKI WYMIAROWE
  • SOTO - wszystkie siedziska
  • SOTO - podstawa drewniana
  • SOTO - podstawa metalowa
  • SOTO - podstawa gięta
PLIKI 3D

Elementy kolekcji

Nuori

 

Nuori łączy prostotę geometrycznej formy z przytulnością miękkich poduch. Dzięki temu świetnie sprawdzi się zarówno w przestrzeni domu jak i pracy. Jest to kolekcja modułowa, składająca się z dwu i trzyosobowej sofy oraz narożnika. Do wyboru są trzy typy stolików oraz fotel i podnóżek. Drewniana podstawa mebli to ukłon w stronę natury i element, który ociepli każde wnętrze.

DESIGN

Kolekcja Nuori powstała przy współpracy z NEED STUDIO.

NEED STUDIO jest związane z marką Ikoni od samego początku istnienia i odpowiedzialne jest również za kolekcje takie jak Natti, Soto, Enna, Amos czy Kiva.

Do pobrania
RYSUNKI WYMIAROWE
PLIKI 3D

Elementy kolekcji