PLIKI COOKIES

Nasza strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki.
Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informację odnośnie polityki prywatności na naszej stronie TUTAJ.

Enna

Eleganckie, zdecydowane, efektowne – łóżko z kolekcji Enna nabywa niezwykłego charakteru dzięki zwracającemu uwagę pikowaniu i drewnianej, zaokrąglonej podstawie. To łóżko będzie mocnym akcentem w Twojej sypialni i idealnie odnajdzie się w nowoczesnych aranżacjach. Podobnie jak niebanalny stolik, zachwycający połączeniem drewna, metalu i szkła.

DESIGN

Kolekcja Enna powstała przy współpracy z NEED STUDIO.

NEED STUDIO jest związane z marką Ikoni od samego początku istnienia i odpowiedzialne jest również za kolekcje takie jak Nuori, Natti, Soto, Amos czy Kiva.

Do pobrania
RYSUNKI WYMIAROWE
PLIKI 3D

Elementy kolekcji

Amos

Kolekcję sypialnianą Amos wyróżnia szlachetna prostota konstrukcji. Kwadratowe tapicerowane wezgłowie zyskuje na subtelności dzięki zaoblonym rogom. Podobne wrażenie sprawia metalowa , minimalistyczna podstawa – nadaje łóżku lekkości. Całość dopełnia gustowny dobór stolików nocnych. Amos to to kolekcja, która idealnie wpasuje się we współczesne wnętrza domu lub hotelu.

DESIGN

Kolekcja Enna powstała przy współpracy z NEED STUDIO.

NEED STUDIO jest związane z marką Ikoni od samego początku istnienia i odpowiedzialne jest również za kolekcje takie jak Nuori, Natti, Soto, Enna czy Kiva.

Do pobrania
RYSUNKI WYMIAROWE
PLIKI 3D

Elementy kolekcji

Kiva

Kiva to to kolekcja oszczędna w środkach, będąca gwarantem dobrego stylu i ponadczasowości. Harmonijna forma, geometria kątów prostych, dzielone wezgłowie – to obietnica odpoczynku dla ciała i zmysłów. Zarówno łóżko jak i stoliki, dzięki swojej neutralności, świetnie wkomponują się w różne stylistyki. Dyskretnie ukryte nóżki nie zakłócają czystości projektu.

DESIGN

Kolekcja Enna powstała przy współpracy z NEED STUDIO.

NEED STUDIO jest związane z marką Ikoni od samego początku istnienia i odpowiedzialne jest również za kolekcje takie jak Nuori, Natti, Soto, Enna czy Amos.

Do pobrania
RYSUNKI WYMIAROWE
PLIKI 3D

Elementy kolekcji