PLIKI COOKIES

Nasza strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki.
Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informację odnośnie polityki prywatności na naszej stronie TUTAJ.

Nuori

 

Nuori łączy prostotę geometrycznej formy z przytulnością miękkich poduch. Dzięki temu świetnie sprawdzi się zarówno w przestrzeni domu jak i pracy. Jest to kolekcja modułowa, składająca się z dwu i trzyosobowej sofy oraz narożnika. Do wyboru są trzy typy stolików oraz fotel i podnóżek. Drewniana podstawa mebli to ukłon w stronę natury i element, który ociepli każde wnętrze.

DESIGN

Kolekcja Nuori powstała przy współpracy z NEED STUDIO.

NEED STUDIO jest związane z marką Ikoni od samego początku istnienia i odpowiedzialne jest również za kolekcje takie jak Natti, Soto, Enna, Amos czy Kiva.

Do pobrania
RYSUNKI WYMIAROWE
PLIKI 3D

Elementy kolekcji

Natti

 

W skład modułowej kolekcji Natti wchodzą dwa typy sof, narożnik i trzy rodzaje stolików: duży, średni i pomocnik. Solidna forma siedziska została przełamana delikatną podstawą. Metalowa dwururka dodaje konstrukcji lekkości, a zarazem stanowi ciekawy detal ozdobny. Miękkie , zaokrąglone krawędzie sofy i funkcja RELAKS, pozwalająca na rozłożenie części sofy, są obietnicą komfortowo spędzonego czasu.

DESIGN

Kolekcja Natti powstała przy współpracy z NEED STUDIO.

NEED STUDIO jest związane z marką Ikoni od samego początku istnienia i odpowiedzialne jest również za kolekcje takie jak Nuori, Soto, Enna, Amos czy Kiva.

Do pobrania
RYSUNKI WYMIAROWE
PLIKI 3D

Elementy kolekcji

Inola

Inolę najlepiej definiują trzy słowa: solidność, stabilność i przytulność. Takie właśnie są masywne, nisko osadzone sofy i narożnik, które dzięki funkcji RELAKS łatwo można zamienić w wygodne miejsce do odpoczynku. Dyskretne metalowe nóżki dodają im uroku oraz przełamują mocną formę. Dopełnieniem kolekcji są trzy geometryczne rodzaje stolików.

DESIGN

Kolekcja Inola powstała przy współpracy z NEED STUDIO.

NEED STUDIO jest związane z marką Ikoni od samego początku istnienia i odpowiedzialne jest również za kolekcje takie jak Nuori, Natti, Soto, Enna, Amos czy Kiva.

Do pobrania
RYSUNKI WYMIAROWE
PLIKI 3D

Elementy kolekcji